پزشکی

پزشکی در لغت به معنای طبابت،معالجه بیماران ودر اصطلاح یک دانش کاربردی بوده که هدف آن حفظ سلامت بیماران وهمچنین بالا بردن صلابت وتندرستی آنهاست که این منظور با شناخت تشخیص درمان وجلوگیری ازبروز آن ها به انجام می رسد.به همین علت است که علاقمندان به این رشته باید از هوش وذکاوت بالایی برخوردار بوده وآمادگی مطالعه وتحقیق وپژوهش های سخت ودشواری باشند تابتواننددر این رشته گام بزرگی بردارند.

 

 ترمومتر

تب نشانه مبارزه بدن در برابر  عوامل بیماری زا است ولی اگراین مقدار تب از حد معمول خود بالا رود تهدیداتی بزرگ برای جان انسان محسوب می شود.

دماسنج یا ترمومتر وسیله ای برای اندازه گیری دمای بدن بوده که مقدار آن در افراد بزرگسال وکودکان متغیر است.

شرکت بنیان تجهیز آذربایجان با به کارگیری یکی از بهترین نوع تب سنج های جیوه ای(دهانی) گامی بزرگ درجهت سلامت وحفظ تندرستی برداشته است.

ترمومتر

ترمومتر قیمت:5000 ت

 

دروشیت

در اصطلاح زیرانداز مراکز درمانی وبیمارستان هاست.وسیله ای برای کودکان وبزرگسالانی که دچارشب ادراری ویا ادرار غیر ارادی هستند،گزینه قابل قبولی است.

شرکت بنیان تجهیز آذربایجان با طراحی وساخت این پد زیبا و لطیف که قابلیت جذب ترشحات ورطوبت بالا را داراست،افتخار این را دارد که گامی بزرگ در عرصه تولید ملی بردارد وکالای ایرانی را به هم وطنان عزیز معرفی کند.

 

 

دروشیت